Breaking News

इस सीरियल में दिखा दिए सुहागरात के इंट‍िमेट सीन, लोग दे रहे गालियां

Posted on: 03 Nov 2018 11:40 by Ravi Alawa
इस सीरियल में दिखा दिए सुहागरात के इंट‍िमेट सीन, लोग दे रहे गालियां

कलर्स चैनल के एक सीरियल का हॉट सुहागरात सीन आजकल सोशल मीडिया पर तहलका मचा रहा है. इस सीन ने बवाल खड़ा कर दिया है. जी हां हम बात कर रहे है, सीरियल सिलसिला बदलते रिश्तों का की. इस सीरियल में टेलीविजन एक्टर शक्‍ति अरोड़ा और खूबसूरत एक्ट्रेस दृष्‍ट‍ि धामी के बीच सुहागरात का सीन फ‍िल्‍माया गया है. ये सीन बहुत ही रोमांट‍िक अंदाज में दिखाया गया है.

 

बता दे कि, सीरियल में सुहागरात का ये सीन दृष्‍ट‍ि धामी का अंतिम सीन था और अब दृष्‍ट‍ि इस सीरियल में नहीं दिखाई जाएंगी. इस सीरियल में दृष्‍ट‍ि धामी ने नंदिनी का किरदार निभाया हैं. सीरियल में दृष्टि का रोल नेगेटिव है. सीरियल के इस सुहागरात के सीन में दोनों ही कलाकार इंटीमेट हुए जो वायरल हो गया है. कई दर्शकों ने दोनों ही कलाकारों को खूब खरी-खोटी सुनाई है.

View this post on Instagram

Bu güzel anı bu kadar kırık bir kalple izleyeceğimi hiç düşünmemiştim. 😪Sahneyi son derece vazife ifa eder gibi süratle çekmişler ne yazık ki. Gider ayak bu eleştirilerimi de yapayım, çünkü Drashti diziden ayrıldığı bölümden itibaren bir daha bu diziyle ilgili herhangi bir yorum yapmayacağım. Silsila benim için final yapmış olacak. Biz bu diziyi Shakti ve Drashti ikilisi için seçmiştik ama kursağımızda bıraktılar.🙅 Bunun sadece bir dizi olduğunu unutup, oyuncuların gerçek kimliğine saldıracak kadar gözü dönmüş insan topluluğuna bir şeyler anlatmak imkansız.🙅 İnsanlar evliyken başkasına aşık olabilir. Bu cümleden "evliler başkasına aşık olmalıdır" çıkarımını yapmayın. Bu durum yeryüzünde olmayan bir olay değil. Bilakis o kadar çok ki ama gün yüzüne çıkmıyor.Varolan bir gerçeği inkar ederek yok edemezsiniz. Sanki bunların ülkelerinde böyle olaylar hiç olmuyormuşta, Nandini ve Kunal bunu ilk defa icat etmiş gibi aptalca tavırlar sergilediler.🙅 Sanatçıların ortaya koyduğu olay, bi taraflarından uydurdukları bir durum değil, bilakis toplumda binlerce örneğine rastlanılan sorunlardan biri. Ancak bunun ele alınış biçimi son derece saçma. Kunal Nandiniyle yasak bir ilişki yaşamadan durumu karısına anlatıp ayrılsaydı, onlar aşklarını o süreçte yanlış bir yola sapmadan içlerinde yaşayıp sonra evlenmiş olsalardı bu kadar saldırı olmayacaktı Drashtiye. Senarist, önce Tanrılarla durumu meşrulaştırmaya çalıştı, sonra özellikle Drashtiyi hedef tahtası haline getirdi.Toplumsal bir gerçeği göstermek için, kariyerine ömrünü vermiş bir insanın hedef tahtası haline mi getirilmesi gerekiyordu?🙅 Drashtinin sabrı taştı ve diziden ayrıldı haklı olarak.👍 Ne diyebilirim, gönül isterki geri dönsün. Ama aynı tas aynı hamam olacak olduktan sonra diziye dönmesinin de bi manası yok. Sadece Shakti ile olan uyumuna çok yazık oldu… 😪😪 @shaktiarora @dhamidrashti #drashtidhami #dhamidrashti #shaktiarora

A post shared by Silsilaturk ☪️ (@silsilaturkk) on

View this post on Instagram

And this journey of Nandini on “Silsila” come to an end today…. It’s been short but one helluva of a journey….. I still remember the outdoor shoot in Goa like it happened yesterday to working with new co stars who are my friends today…actually very very good friends & to the sheer hard work I put in to bring “Nandini” to life on screen… It’s actually been a roller coaster rides which has been bumpy, but been a huge learning for me both as an actor as well as a person… I do want to thank my producers [this is my 2nd show with them] the channel, my co actors/colleague on this show and everyone associated with this show & to my fans who have been so so supportive…. Till the next acting initiative here’s Drashti signing off, till we meet again…..Adios Lots of love @aditidevsharma @shaktiarora @ashukla09 @colorstv @ravs0058 @pearl_spellbound

A post shared by Drashti Dhami (@dhamidrashti) on

इसके बाद ही खूबसूरत एक्ट्रेस दृष्टि धामी ने निर्णय लिया है कि वह अब शो आगे नहीं करेंगी. इसके पीछे दृष्टि ने यह कारण बताया है कि, अब वो नेगेटिव रोल आगे नहीं करना चाहती हैं. अपने इंस्‍टाग्राम अकाउंट पर दृष्टि ने लिखा है कि, आज सिलसिला… में मेरा सफर थम गया. ये एक छोटा सफर था, लेकिन काफी रोमांचक रहा. मुझे कुछ दिनों पहले गोवा का शूट याद है. ऐसा लग रहा है जैसे सब कल की ही बात है. मेरे कई नए दोस्‍त बने, काफी कुछ सीखने को मिला. सभी का धन्‍यवाद जो इस सफर के साथी बने. दृष्‍ट‍ि की इस पोस्‍ट पर बहुत से फैंस ने अपने-अपने तरीके से कमेंट किए है. कई फैंस उनके इस सीरियल को छोड़ने को लेकर बहुत ही दुखी भी है.

View this post on Instagram

Silsila promotion ! Ahemdabad !

A post shared by Drashti Dhami (@dhamidrashti) on

Read more-

कमल हासन की बेटी की प्राइवेट तस्वीरें हुई इंटरनेट पर लीक

Latest News

Copyrights © Ghamasan.com